User Access Timeslot (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Sunday
ca: diumenge

en: Monday
ca: dilluns

en: Tuesday
ca: dimarts

en: Wednesday
ca: dimecres

en: Thursday
ca: dijous

en: Friday
ca: divendres

en: Saturday
ca: dissabte

en: Role
ca: Rol

en: and
ca: i
