User Access Timeslot (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Sunday
cs: Neděle

en: Monday
cs: Pondělí

en: Tuesday
cs: Úterý

en: Wednesday
cs: Středa

en: Thursday
cs: Čtvrtek

en: Friday
cs: Pátek

en: Saturday
cs: Sobota

en: and
cs: a

en: Morning
cs: Ráno

en: Afternoon
cs: Odpoledne
