User Access Timeslot (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Sunday
da: Søndag

en: Monday
da: Mandag

en: Tuesday
da: Tirsdag

en: Wednesday
da: Onsdag

en: Thursday
da: Torsdag

en: Friday
da: Fredag

en: Saturday
da: Lørdag

en: Role
da: Rolle

en: and
da: og
