User Access Timeslot (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: Sunday
de: Sonntag

en: Monday
de: Montag

en: Tuesday
de: Dienstag

en: Wednesday
de: Mittwoch

en: Thursday
de: Donnerstag

en: Friday
de: Freitag

en: Saturday
de: Samstag

en: Role
de: Rolle

en: and
de: und

en: Morning
de: Morgen

en: Afternoon
de: Nachmittag
