User Access Timeslot (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Sunday
el: Κυριακή

en: Monday
el: Δευτέρα

en: Tuesday
el: Τρίτη

en: Wednesday
el: Τετάρτη

en: Thursday
el: Πέμπτη

en: Friday
el: Παρασκευή

en: Saturday
el: Σάββατο

en: Role
el: Ρόλος

en: and
el: και
