User Access Timeslot (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Sunday
et: pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Role
et: Roll

en: and
et: ja
