User Access Timeslot (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Sunday
fa: یک‌شنبه

en: Monday
fa: دوشنبه

en: Tuesday
fa: سه‌شنبه

en: Wednesday
fa: چهارشنبه

en: Thursday
fa: پنج‌شنبه

en: Friday
fa: جمعه

en: Saturday
fa: شنبه

en: Role
fa: نقش

en: and
fa: و
