User Access Timeslot (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Sunday
hr: nedjelja

en: Monday
hr: ponedjeljak

en: Tuesday
hr: utorak

en: Wednesday
hr: srijeda

en: Thursday
hr: četvrtak

en: Friday
hr: petak

en: Saturday
hr: subota

en: Role
hr: Uloga

en: and
hr: i
