User Access Timeslot (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Sunday
hu: vasárnap

en: Monday
hu: hétfő

en: Tuesday
hu: kedd

en: Wednesday
hu: szerda

en: Thursday
hu: csütörtök

en: Friday
hu: péntek

en: Saturday
hu: szombat

en: Role
hu: Szerepkör

en: and
hu: és
