User Access Timeslot (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Sunday
id: Minggu

en: Monday
id: Senin

en: Tuesday
id: Selasa

en: Wednesday
id: Rabu

en: Thursday
id: Kamis

en: Friday
id: Jumat

en: Saturday
id: Sabtu

en: Role
id: Peran

en: and
id: dan
