User Access Timeslot (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Sunday
is: Sunnudagur

en: Monday
is: Mánudagur

en: Tuesday
is: Þriðjudagur

en: Wednesday
is: Miðvikudagur

en: Thursday
is: Fimmtudagur

en: Friday
is: Föstudagur

en: Saturday
is: Laugardagur

en: Role
is: Hlutverk

en: and
is: og
