User Access Timeslot (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Sunday
jv: Minggu

en: Monday
jv: Senén

en: Tuesday
jv: Selasa

en: Wednesday
jv: Rebo

en: Thursday
jv: Kemis

en: Friday
jv: Jemuah

en: Saturday
jv: Setu

en: Role
jv: Parāgā
