User Access Timeslot (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Sunday
mr: रवीवार

en: Monday
mr: सोमवार

en: Tuesday
mr: मंगळवार

en: Wednesday
mr: बुधवार

en: Thursday
mr: गुरुवार

en: Friday
mr: शुक्रवार

en: Saturday
mr: शनीवार
