User Access Timeslot (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Sunday
nl: zondag

en: Monday
nl: maandag

en: Tuesday
nl: dinsdag

en: Wednesday
nl: woensdag

en: Thursday
nl: donderdag

en: Friday
nl: vrijdag

en: Saturday
nl: zaterdag

en: Role
nl: Rol

en: and
nl: en

en: Morning
nl: Ochtend
