User Access Timeslot (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Sunday
nn: Søndag

en: Monday
nn: Måndag

en: Tuesday
nn: Tysdag

en: Wednesday
nn: Onsdag

en: Thursday
nn: Torsdag

en: Friday
nn: Fredag

en: Saturday
nn: Laurdag

en: Role
nn: Rolle
