User Access Timeslot (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Sunday
oc: Dimenge

en: Monday
oc: Diluns

en: Tuesday
oc: Dimars

en: Wednesday
oc: Dimècres

en: Thursday
oc: Dijòus

en: Friday
oc: Divendres

en: Saturday
oc: Dissabte

en: Role
oc: Ròtle

en: and
oc: et
