User Access Timeslot (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Sunday
pl: niedziela

en: Monday
pl: poniedziałek

en: Tuesday
pl: wtorek

en: Wednesday
pl: środa

en: Thursday
pl: czwartek

en: Friday
pl: piątek

en: Saturday
pl: sobota

en: Role
pl: Rola

en: and
pl: i
