User Access Timeslot (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: Sunday
pt: Domingo

en: Monday
pt: Segunda-feira

en: Tuesday
pt: Terça-feira

en: Wednesday
pt: Quarta-feira

en: Thursday
pt: Quinta-feira

en: Friday
pt: Sexta-feira

en: Saturday
pt: Sábado

en: Role
pt: Papel

en: and
pt: e
