User Access Timeslot (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Sunday
ru: воскресенье

en: Monday
ru: понедельник

en: Tuesday
ru: вторник

en: Wednesday
ru: среда

en: Thursday
ru: четверг

en: Friday
ru: пятница

en: Saturday
ru: суббота

en: Role
ru: Роль

en: and
ru: и

en: mm
ru: мм
