User Access Timeslot (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Sunday
sv: söndag

en: Monday
sv: måndag

en: Tuesday
sv: tisdag

en: Wednesday
sv: onsdag

en: Thursday
sv: torsdag

en: Friday
sv: fredag

en: Saturday
sv: lördag

en: Role
sv: Roll

en: and
sv: och
