User Access Timeslot (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: Sunday
ta: ஞாயிறு

en: Monday
ta: திங்கள்

en: Tuesday
ta: செவ்வாய்

en: Wednesday
ta: புதன்

en: Thursday
ta: வியாழன்

en: Friday
ta: வெள்ளி

en: Saturday
ta: சனி

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: and
ta: மற்றும்
