User Access Timeslot (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Sunday
th: อาทิตย์

en: Monday
th: จันทร์

en: Tuesday
th: อังคาร

en: Wednesday
th: พุธ

en: Thursday
th: พฤหัสบดี

en: Friday
th: ศุกร์

en: Saturday
th: เสาร์

en: and
th: และ
