User Access Timeslot (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Sunday
cy: dydd Sul

en: Monday
cy: dydd Llun

en: Tuesday
cy: dydd Mawrth

en: Wednesday
cy: dydd Mercher

en: Thursday
cy: dydd Iau

en: Friday
cy: dydd Gwener

en: Saturday
cy: dydd Sadwrn

en: Role
cy: Swyddogaeth

en: and
cy: ac
