User Access Timeslot (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Sunday
fi: Sunnuntai

en: Monday
fi: Maanantai

en: Tuesday
fi: Tiistai

en: Wednesday
fi: Keskiviikko

en: Thursday
fi: Torstai

en: Friday
fi: Perjantai

en: Saturday
fi: Lauantai

en: Role
fi: Rooli

en: and
fi: ja
