User Access Timeslot (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Sunday
fr: Dimanche

en: Monday
fr: Lundi

en: Tuesday
fr: Mardi

en: Wednesday
fr: Mercredi

en: Thursday
fr: Jeudi

en: Friday
fr: Vendredi

en: Saturday
fr: Samedi

en: Role
fr: Rôle

en: and
fr: et
