User Access Timeslot (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Sunday
it: Domenica

en: Monday
it: Lunedì

en: Tuesday
it: Martedì

en: Wednesday
it: Mercoledì

en: Thursday
it: Giovedì

en: Friday
it: Venerdì

en: Saturday
it: Sabato

en: Role
it: Ruolo

en: and
it: e
