User Access Timeslot (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Sunday
ro: Duminică

en: Monday
ro: Luni

en: Tuesday
ro: Marți

en: Wednesday
ro: Miercuri

en: Thursday
ro: Joi

en: Friday
ro: Vineri

en: Saturday
ro: Sâmbătă

en: Role
ro: Rol

en: and
ro: şi
