User Access Timeslot (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Sunday
sl: nedelja

en: Monday
sl: ponedeljek

en: Tuesday
sl: torek

en: Wednesday
sl: sreda

en: Thursday
sl: četrtek

en: Friday
sl: petek

en: Saturday
sl: sobota

en: and
sl: in
