User Access Timeslot (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Sunday
uk: неділя

en: Monday
uk: понеділок

en: Tuesday
uk: вівторок

en: Wednesday
uk: середа

en: Thursday
uk: четвер

en: Friday
uk: п'ятниця

en: Saturday
uk: субота

en: Role
uk: Роль

en: and
uk: та

en: Morning
uk: Ранок

en: Afternoon
uk: Після полудня

en: mm
uk: мм
