User Access Timeslot (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Sunday
vi: Chủ nhật

en: Monday
vi: Thứ hai

en: Tuesday
vi: Thứ ba

en: Wednesday
vi: Thứ tư

en: Thursday
vi: Thứ năm

en: Friday
vi: Thứ sáu

en: Saturday
vi: Thứ bảy

en: Role
vi: Vai trò

en: and
vi: và
