User Access Timeslot (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Sunday
af: Sondag

en: Monday
af: Maandag

en: Tuesday
af: Dinsdag

en: Wednesday
af: Woensdag

en: Thursday
af: Donderdag

en: Friday
af: Vrydag

en: Saturday
af: Saterdag

en: Role
af: Rol

en: and
af: en
