User Access Timeslot (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Sunday
ar: الأحد

en: Monday
ar: الاثنين

en: Tuesday
ar: الثلاثاء

en: Wednesday
ar: الأربعاء

en: Thursday
ar: الخميس

en: Friday
ar: الجمعة

en: Saturday
ar: السبت

en: Role
ar: الدور

en: and
ar: و
