User Access Timeslot (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Sunday
az: Bazar günü

en: Monday
az: Bazar ertəsi

en: Tuesday
az: Çərşənbə axşamı

en: Wednesday
az: Çərşənbə

en: Thursday
az: Cümə axşamı

en: Friday
az: Cümə

en: Saturday
az: Şənbə

en: Role
az: Rollar

en: and
az: və
