User Access Timeslot (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Sunday
be: нядзеля

en: Monday
be: панядзелак

en: Tuesday
be: аўторак

en: Wednesday
be: серада

en: Thursday
be: чацьвер

en: Friday
be: пятніца

en: Saturday
be: субота

en: Role
be: Роля

en: and
be: і
