User Access Timeslot (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Sunday
eo: Dimanĉo

en: Monday
eo: Lundo

en: Tuesday
eo: Mardo

en: Wednesday
eo: Merkredo

en: Thursday
eo: Ĵaŭdo

en: Friday
eo: Vendredo

en: Saturday
eo: Sabato

en: and
eo: kaj
