User Access Timeslot (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: Sunday
es: Domingo

en: Monday
es: Lunes

en: Tuesday
es: Martes

en: Wednesday
es: Miércoles

en: Thursday
es: Jueves

en: Friday
es: Viernes

en: Saturday
es: Sábado

en: Role
es: Rol

en: and
es: y
