User Access Timeslot (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Sunday
gl: Domingo

en: Monday
gl: Luns

en: Tuesday
gl: Martes

en: Wednesday
gl: Mércores

en: Thursday
gl: Xoves

en: Friday
gl: Venres

en: Saturday
gl: Sábado

en: Role
gl: Rol

en: and
gl: e
