User Access Timeslot (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Sunday
he: ראשון

en: Monday
he: שני

en: Tuesday
he: שלישי

en: Wednesday
he: רביעי

en: Thursday
he: חמישי

en: Friday
he: שישי

en: Saturday
he: שבת

en: Role
he: תפקיד

en: and
he: וגם
