User Access Timeslot (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: Sunday
hi: रविवार

en: Monday
hi: सोमवार

en: Tuesday
hi: मंगलवार

en: Wednesday
hi: बुधवार

en: Thursday
hi: बृहस्पतिवार

en: Friday
hi: शुक्रवार

en: Saturday
hi: शनिवार

en: Role
hi: भूमिका

en: and
hi: और
