User Access Timeslot (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Role
lv: Loma

en: and
lv: un
