User Access Timeslot (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Sunday
te: ఆదివారం

en: Monday
te: సోమవారం

en: Tuesday
te: మంగళవారం

en: Wednesday
te: బుధవారం

en: Thursday
te: గురువారం

en: Friday
te: శుక్రవారం

en: Saturday
te: శనివారం

en: Role
te: పాత్ర

en: and
te: మరియు
