User addressbook (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (27 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: view
ar: عرض

en: Edit
ar: تحرير

en: Link
ar: رابط

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Add new
ar: إضافة جديد

en: View
ar: عرض

en: User
ar: المستخدم

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Address
ar: العنوان

en: Users
ar: المستخدمين

en: Empty text
ar: نص خالى

en: Order
ar: الترتيب

en: Uncategorized
ar: غير مصنف

en: Created date
ar: تاريخ الإنشاء

en: Updated date
ar: تاريخ التحديث

en: The changes have been saved.
ar: تم حفظ التغييرات.

en: Site information
ar: معلومات الموقع

en: Date created
ar: تاريخ الإنشاء

en: This will override any other link you have set.
ar: سيلغي هذا أي رابط أخر قمت بحفظه

en: Delete link
ar: رابط الحذف

[ctx: a drupal commerce order]
en: Completed order
ar: طلب تام
