User addressbook (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (18 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: view
ast: vista

en: Edit
ast: Editar

en: Link
ast: Enllaz

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: View
ast: Vista

en: User
ast: Usuariu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Users
ast: Usuarios

en: Order
ast: Orde

en: The changes have been saved.
ast: Guardáronse los cambeos.

en: Site information
ast: Información del situ

en: Date created
ast: Data de creación
