User addressbook (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (50 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: view
ca: mostra

en: Edit
ca: Edita

en: Link
ca: Enllaç

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Add new
ca: Afegeix-ne nous

en: View
ca: Mostra

en: User
ca: Usuari

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Address
ca: Adreça

en: Users
ca: Usuaris

en: Empty text
ca: Text buit

en: Order
ca: Ordre

en: Uncategorized
ca: Sense categoria

en: Created date
ca: Data de creació

en: Updated date
ca: Data d'actualització

en: The changes have been saved.
ca: S'han desat els canvis.

en: Site information
ca: Informació del lloc web

en: Address Book
ca: Llibreta d'adreces

en: Date created
ca: Data creada

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Addresses
ca: Adreces

en: Text to display
ca: Text a mostrar

en: In the form of WW (01 - 53).
ca: En el format WW (01 - 53).

en: This will override any other link you have set.
ca: Això sobreescriu qualsevol altre enllaç que hàgiu definit.

en: Delete link
ca: Enllaç d'esborrat

en: Edit link
ca: Enllaç d'edició

en: In the form of CCYYMMDD.
ca: En el format CCYYMMDD.

en: Created year + month
ca: Any + mes de creació

en: In the form of YYYYMM.
ca: En forma de YYYYMM.

en: Created year
ca: Any de creació

en: In the form of YYYY.
ca: En el format YYYY.

en: Created month
ca: Mes de creació

en: In the form of MM (01 - 12).
ca: En el format MM (01 - 12).

en: Created day
ca: Dia de creació

en: In the form of DD (01 - 31).
ca: En el format DD (01 - 31).

en: Created week
ca: Setmana de creació

en: Updated year + month
ca: Any + mes d'actualització

en: Updated year
ca: Any d'actualització

en: Updated month
ca: Mes d'actualització

en: Updated day
ca: Dia d'actualització

en: Updated week
ca: Setmana d'actualització

en: Date updated
ca: Data actualitzada

en: The date the profile was last updated.
ca: Data en que el perfil va ser actualitzat per última vegada.

[ctx: a drupal commerce order]
en: Completed order
ca: Comandes finalitzades
