User addressbook (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: view
eo: rigardi

en: Edit
eo: Redaktu

en: Link
eo: Ligilo

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: View
eo: Vidu

en: User
eo: Uzanto

en: Users
eo: Uzantoj

en: Order
eo: Ordo

en: The changes have been saved.
eo: Ŝanĝoj konserviĝis.

en: Site information
eo: Retejaj informoj
