User addressbook (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (43 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: view
et: näita

en: Edit
et: Muuda

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Add new
et: Lisa uus

en: View
et: Kuva

en: User
et: Kasutaja

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Address
et: Aadress

en: Users
et: Kasutajad

en: Empty text
et: Tühi tekst

en: Order
et: Järjestus

en: Uncategorized
et: Kategoriseerimata

en: Created date
et: Loomise kuupäev

en: Updated date
et: Viimati uuendatud

en: The changes have been saved.
et: Muutused on salvestatud.

en: Site information
et: Veebisaidi andmed

en: Address Book
et: Salvestatud aadressid

en: Date created
et: Loomise kuupäev

en: Select
et: Vali

en: Add an address
et: Lisa aadress

en: Addresses
et: Aadressid

en: Text to display
et: Kuvatav tekst

en: Delete link
et: Kustutamise link

en: Edit link
et: Muutmise link

en: Created year + month
et: Loomise aasta + kuu

en: Created year
et: Loomise aasta

en: Created month
et: Loomise kuu

en: Created day
et: Loomise päev

en: Created week
et: Loomise nädal

en: Updated year + month
et: Uuendamise aasta + kuu

en: Updated year
et: Uuendamise aasta

en: Updated month
et: Uuendamise kuu

en: Updated day
et: Uuendamise päev

en: Updated week
et: Uuendamise nädal

en: Date updated
et: Uuendamise kuupäev

en: Commerce Checkout
et: Commerce'i tellimine

[ctx: a drupal commerce order]
en: Completed order
et: Lõppetatud tellimus
