User addressbook (7.x-1.0-beta1) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: User
ht: Itilizatè

en: Site information
ht: Enfomation sit la
