User addressbook (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: view
ku: پیشاندان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Link
ku: بەستەر

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: View
ku: پیشاندان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Order
ku: ڕیز

en: The changes have been saved.
ku: گۆڕانکارییەکان هەڵگیران.

en: Site information
ku: زانیاریی ماڵپەڕ

en: Date created
ku: بەرواری درووستکردن
