User addressbook (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (40 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: view
lv: skatīt

en: Edit
lv: Labot

en: Link
lv: Saite

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Add new
lv: Pievienot jaunu

en: View
lv: Skatīt

en: User
lv: Lietotājs

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Address
lv: Adrese

en: Users
lv: Lietotāji

en: Empty text
lv: Tukšuma Teksts

en: Order
lv: Secība

en: Uncategorized
lv: Nekategorizēts

en: Created date
lv: Izveides datums

en: Updated date
lv: Izmaiņu datums

en: The changes have been saved.
lv: Izmaiņas saglabātas.

en: Site information
lv: Vietnes informācija

en: Date created
lv: Izveidošanas datums

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Add an address
lv: Pievienot adresi

en: Addresses
lv: Adreses

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: Delete link
lv: Saite Dzēst

en: Edit link
lv: Rediģēt saiti

en: Created year + month
lv: Izveides gads + mēnesis

en: Created year
lv: Izveides gads

en: Created month
lv: Izveides mēnesis

en: Created day
lv: Izveides diena

en: Created week
lv: Izveides nedēļa

en: Updated year + month
lv: Papildināšanas gads + mēnesis

en: Updated year
lv: Papildināšanas gads

en: Updated month
lv: Papildināšanas mēnesis

en: Updated day
lv: Papildināšanas diena

en: Updated week
lv: Papildināšanas nedēļa
