User addressbook (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: view
mn: харах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Link
mn: Холбоос

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Order
mn: Дараалал

en: Site information
mn: Сайтын мэдээлэл

en: Date created
mn: Үүсгэсэн огноо
